„Ludzie dla koni, konie dla ludzi” – akcja pomocy!

Aktualności » ARCHIWUM 2017/2018 » „Ludzie dla koni, konie dla ludzi” – akcja pomocy!

2018-03-26

Fundacja TERRA SPEI (ZIEMIA NADZIEI) od kilku lat prowadzi działalność na rzecz zwierząt w potrzebie. Dzięki niej, wiele chorych, porzuconych, zaniedbanych koni znalazło schronienie. Stajnia Fundacji gościła już kilkadziesiąt zawróconych koni z ostatniej drogi życia - drogi do rzeźni.

Celem Fundacji jest przede wszystkim działalność charytatywna polegająca na:
- niesieniu pomocy pokrzywdzonym, bezpańskim, chorym zwierzętom;
- nabywaniu w drodze darowizny lub wykupu zwierząt starych, chorych, maltretowanych – w szczególności koni rzeźnych;
- przeprowadzaniu działalności adopcyjnej.

Koło turystyczne wraz z Radą Dziecięcą pragnie wspomóc Fundację i jej podopiecznych poprzez zorganizowanie w dniach 4 – 13 kwietnia 2018 roku zbiórki marchewki, jabłek, buraków, owsa. Prosimy wkładać je do specjalnego kosza wystawionego na parterze.

Liczymy na Waszą pomoc! Dziękujemy!