Aktualności » ARCHIWUM 2016/2017 » Szkolny Program Języka Angielskiego dla klas piątych „My English Abroad” zakończony!

2017-06-22

Głównym założeniem programu było zachęcenie dzieci do komunikacji w języku angielskim. Podczas całego roku szkolnego dzieci uczyły się słownictwa, zwrotów, tworzyły konwersacje. Podsumowaniem zdobytych umiejętności komunikacyjnych był udział dzieci w pisemnym teście. Maksymalną ilość punktów z projektu otrzymali Bartosz Ostrowski (5a), Patrycja Kustra (5c) i Wiktoria Karwat (5c). Gratulujemy!

Wiele dzieci podniosło jakość używanych zwrotów oraz słownictwa na lekcjach i mają dużą szansę na polepszenie komunikacji podczas wyjazdów zagranicznych.

Uczniowie rozszerzyli lub powtórzyli słownictwo oraz zwroty przydatne do różnorodnych konkursów, wzbogacili wiedzę z języka angielskiego. Wiele dzieci kreatywnie modyfikowało poznane zwroty, a także wykazało się umiejętnością współpracy i rozmowy w języku angielskim w parach lub grupach.

Dziękujemy wszystkim dzieciom z klas piątych za udział w projekcie i życzymy wielu sukcesów w komunikacji w języku angielskim podczas wakacji!