ping.png

Szkolne zawody tenisa stołowego SP 2 TS im. M Reja.

cat2.png

Kolejna edycja dla młodych miłośników i znawców języka angielskiego za nami.

kangur[5].png

W dniu 21 marca 2019 roku odbył się XXVIII Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny". Wzięła w nim udział rekordowa liczba naszych uczniów – aż 166 osób z klas II – VIII naszej szkoły.

nakr18.png

Pomagamy!!!

Plastikowe nakrętki są surowcem, który może komuś uratować życie. Tegoroczną zbiórkę nakrętek przeznaczamy na pomoc chorej Natalce. Nie wyrzucaj! Zbieraj!

Edukujemy - pomagamy

Nie musisz ciężko pracować, aby chronić środowisko naturalnei nieść pomoc potrzebującym. Wystarczy, że będziesz zbierał zużyte baterie i przyniesiesz je do szkoły!

jaczytam.png

Ja czytam to kampania społeczna, której celem głównym jest wywołanie mody na czytanie.

eds.jpg

Od trzech lat nasza szkoła współpracuje z Klubem Enjoy, gdzie uczniowie klas trzecich poznają tajniki gry w Squasha.