OLIMPUSEK - Konkurs j.angielskiego dla uczniów klas 1-3

Konkursy » ARCHIWUM KONKURSÓW » Konkursy 2017/2018 » OLIMPUSEK - Konkurs j.angielskiego dla uczniów klas 1-3

2017-11-30

Zapraszamy wszystkie ambitne dzieciaki z klas I – III do sprawdzenia swoich umiejętności z języka angielskiego w Ogólnopolskim Konkursie OLIMPUSEK, który odbędzie się w dniu 9 stycznia 2018 r. w budynku naszej szkoły.

Aby wziąć udział w konkursie, trzeba zgłosić się do swojego nauczyciela j.angielskiego do piątku 8 grudnia, dać zgodę od rodziców na udział oraz 9 zł opłaty wpisowej. Wszelkie dodatkowe informacje, tj.: tematyka konkursu, archiwalne testy oraz regulamin można zobaczyć na stronie . Za zajęcie któregoś z miejsc od 1 do 5 uczeń dostaje nagrodę książkową, a niezależnie od wyniku każdy uczestnik otrzyma dyplom uczestnictwa.

Dodatkowo można dostać od swoich nauczycieli j.angielskiego oceny: 5 lub 6. Więcej zachęt już chyba nie potrzeba, więc czym prędzej pędźcie do swoich nauczycieli, aby się zapisać.