Mały - Wielki bohater!

Aktualności » ARCHIWUM 2020/2021 » Mały - Wielki bohater!

2021-06-17

Chyba już cała nasza Dwójka słyszała o Stasiu, który stał się dla nas wielkim bohaterem.

Życie Stasia przed chorobą wyglądało standardowo: szkoła, dom i dodatkowe zajęcia, świat się kręcił i mienił barwnymi, optymistycznymi kolorami. Życie bywa nieprzewidywalne, praktycznie z dnia na dzień dowiedział się, że ma raka. Swoją wielką siłą i determinacją zadziwia wszystkich. Walka trwa i nikt nie poddaje się nawet na moment! Przed naszym Stasiem bardzo trudne dni. Obecnie jest w trakcie terapii, która nie jest łatwa, ale mamy nadzieję, że okaże się skuteczna. Podobno słowa mają wielką moc, więc musimy to napisać - wierzymy, że Stasiu pokona chorobę! Bądźmy w tych dniach z tym dzielnym chłopcem i jego rodziną blisko - ciepłymi myślami - jeśli wierzycie - również modlitwą. Niech jakakolwiek siła wyższa sprawi, by wszystko się udało. Dla każdego jest to doskonały czas do refleksji, nad kruchością ludzkiego życia i sprawdzian dla nas jako jedności społeczności szkolnej.

Dzisiaj pragniemy z całego serca podziękować wszystkim wspaniałym Superbohaterom – Darczyńcom, którzy brali udział w naszej zbiórce właśnie dla Stasia. Dziękujemy za hojność, za każdą formę wsparcia, za każde miłe słowo i indywidualne oferty pomocy. Z takim wsparciem naprawdę możemy czynić cuda.

A oto kilka słów podziękowań od rodziców Stasia:

"Wasza pomoc jest nieoceniona a zaangażowanie wzrusza... Nigdy nie sądziliśmy, że będziemy w takiej sytuacji, ale jak już się tu znaleźliśmy to cieszymy się, że wokół siebie mamy tak wspaniałych ludzi, czujemy, że w tym trudnym dla nas czasie nie jesteśmy sami. Stasiu czuje się dobrze, kto go zna osobiście ten wie, że to silny i waleczny chłopiec i teraz nas jeszcze w tym utwierdza, jest dla nas inspiracją, wielkim Wojownikiem, który nie poddaje się i walczy! Dziękujemy!"

Pamiętajmy razem możemy więcej!

"Dwójkowa" drużyna