III Szkolny Turniej Szachowy

Konkursy » ARCHIWUM KONKURSÓW » Konkursy 2018/2019 » III Szkolny Turniej Szachowy

2018-10-22

W związku z dużą ilością zgłoszeń braku możliwości uczestniczenia w turnieju w dniu 10 listopada, informujemy o nowym terminie - 24 listopada.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych uczniów naszej szkoły do udziału w III Szkolnym Turnieju Szachowym.

Turniej odbędzie się w dniu 24 listopada (sobota), z podziałem na dwie kategorie: uczniowie klas I-III i uczniowie klas IV-VIII. Dla dziewcząt przewidziano osobne podkategorie.

Pierwsza kategoria rozpocznie rozgrywki rano, druga zakończy w porze obiadowej. Dokładne godziny zostaną podane po zamknięciu listy zgłoszonych uczniów.

Turniej, zwyczajowo już, będzie rozgrywany na zasadach i zgodnie z przepisami Polskiego Związku Szachowego oraz z użyciem zegarów szachowych. Czas trwania partii (5 lub 10 minut na gracza) oraz ilość rund będą uzależnione od ilości uczestników.

Zapisów można dokonywać u Pana Jerzego Lacha, osobiście, lub w formie wiadomości w dzienniku elektronicznym.

Serdecznie zapraszamy. Na zwycięzców czekają ciekawe nagrody.